Індикатори пошкодження повітряних ліній 6 – 35 кВ Nortroll від SICAME Group

На пошук місця пошкодження повітряної лінії ремонтна бригада витрачає в середньому 5 годин. Значний час витрачається через розгалуженість та значну протяжністьповітряних ліній напругою 10 – 35 кВ. Бригада почергово включає окремі ділянки лінії поки не знаходить ділянку з коротким замиканням. Тільки тепер бригада монтерів виїжджає на місце ймовірного пошкодження.

Протягом цього часу абонентизнаходяться без електроенергії, а обленерго несе збитки у звязку з її недовідпуском!

Індикатори Nortrollсуттєво зменшують час пошуку місця пошкодження повітряних лінії. Встановлені на опорах вздовж лінії поблизу доріг, на ділянках після відгалужень, а також до і після важкодоступних місць індикатори реєструють пошкодження та передають інформацію до диспетчерського пункту. Додатково кожен індикатор оснащений яскравими світлодіодами, що допомагає орієнтуватись ремонтній бригаді на місці при обході повітряної лінії це суттєво пришвидшує пошук місця пошкодження.


Модель індикатора LineTrollR400D представляє собою датчик електромагнітного поля який фіксує коротке замикання у лінії. В конструкції даного індикатора передавач, яскраві світлодіоди та джерело живлення, якого вистачає більше ніж на 10 років автономної роботи. Індикатори Nortroll легко встановлюються у існуючу електромережу, їх можливо інтегрувати у SCADAсистему обленерго або використовувати з їх власною SCADAсистемою.  Усі необхідні параметри такі як чутливість, час індикації та інші легко налаштовуються відповідно до умов конкретної ділянки електромережі.

Це рішення  вже понад 40 років успішно використовуються у електричних мережах світових енергетичних компаній. Більш детальну інформацію про роботу даних пристроїв Ви знайдете за посиланнями у описі до даного відео А компанія СІКАМ Україна надасть повний супровід при проектуванні та налагодженні даного обладнання.

Покращуйте показники якості електроенергії з індикаторами Nortroll!


Для отримання детальної інформації звертайтесь у відділ технічної підтримки ТОВ "СІКАМ Україна"

tech@sicame.ua