Alt

Sicame Groupe

Це група підприємств у Франції та за її межами. Включаючи усі континенти земної кулі. Спектр продукції SICAME Group – це повна гама підвісної і з’єднувальної арматури, монтажного інструменту, засобів захисту для електричних ліній та телекомунікацій.

Датою заснування SICAME Group вважається заснування у 1955 році компанії SICAME S.A. у м. Помпадур (Франція), яка була створена для задоволення потреб таких крупних французьких підприємств як EDF (Державна електроенергетична компанія Франції), FRANCE TELECOM (телекомунікації Франції), SNCF (французька державна компанія залізної дороги), а також потреб багатьох інших компаній, що працюють у області електрозабезпечення, аерокосмічної та автомобільної промисловості.

Сайт групи

ТОВ «СІКАМ Україна»

Є українським підрозділом групи компаній SICAME Group.

Основні напрями діяльності ТОВ «СІКАМ Україна»:

Впровадження в українські енергосистеми технологій та арматури для монтажу самонесучих ізольованих проводів (СІП), що використовуються у розподільчих електричних мережах напругою 1 кВ, арматури для захищених ліній електропередач напругою 6-35 кВ та повітряних телекомунікаційних ліній, постачання нелінійних обмежувачів перенапруги, монтажного інструменту. Надання технічної інформації, а також конкретних рекомендацій по застосуванню продукції SICAME Group.

Alt

24 Країни

Сьогодні SICAME Group – це інтернаціональна група компаній, що має виробничі підрозділи у 24 країнах світу.

Гамма продукції, яку виробляє SICAME Group дуже широка. Заводи та виробництва, що входять у групу, виробляють практично усе необхідне обладнання для будівництва та експлуатації електроенергетичних та телекомунікаційних об’єктів.

Інновації, постійне підвищення якості продукції, розповсюдження інформації, відкриття філіалів та представництв у Франції та багатьох інших країнах дозволили SICAME Group стати надійним постачальником для електроенергетичних компаній у більше ніж 120 країнах світу.

SICAME Group об’єднує компанії, кожна з яких працює у контакті з клієнтами на своєму національному ринку, однак усі компанії об’єднані з групою фінансовими та технічними ресурсами, що дозволяє кожній з компаній використовувати спільний накопичений досвід та технологічні ноу-хау SICAME Group.

Запорука успіху SICAME Group це постійні інновації, найвища якість виробів та всесторонній сервіс, який компанія пропонує своїм клієнтам.

Alt

Розробляємо, виробляємо та реалізуємо

Обладнання для будівництва магістральних та розподільчих електричних ліній, вуличного освітлення та телекомунікацій, механічну арматуру (підтримуючі, анкерні затискачі, гасники вібрації…), електричну арматуру (з’єднувальні та відгалужувальні затискачі, кабельні муфти…);

Обладнання для електричних підключень (кабельні наконенчники, ізольовані та неізольовані клеми) для електроенергетики та промисловості;

Пристрої для захисту електромонтажного персоналу при виконанні робіт під напругою, пристрої для блискавкозахисту електроустановок та будівель (активний та пасивний блискавкозахист, обмежувачі перенапруг);

Монтажний інструмент, спорядження та пристрої;

Обладнання для монтажу повітряних оптичних волоконних кабелів типу ADSS, OPGW, оптичного волоконного кабеля вбудованого у грозотрос.

З дня випуску свого першого відгалужувального затискача (майже півстоліття тому) SICAME Group розвинулась у одну з найкрупніших компаній у Європі, що працює у області виробництва арматури для електричних ліній усіх класів напруги.

Спектр продукції SICAME Group включає більше 10000 найменувань, які отримали одобрення та використовуються найбільшими електроенергетичними та телекомунікаційними компаніями, автомобільними, аерокомічними, залізничними компаніями, а також виробниками атомної енергії.