В складі проєкту наведені робочі креслення вузлів встанвлення роз'єднувачів на опорах повітряних ліній з неізольованими проводами та повітрянимх ліній із захищеними проводами напругою 10 кВ для застосування:
1) у складі секціонуючих пунктів (СП) для секціонування магістральних ділянок повітряних мереж та приєднання відгалужень
до магістралі;
2) для приєднання трансформаторних підстанцій (ТП) з повітряним вводом від проміжних, анкерних та кінцевих опор ПЛЗ;
3) у складі пунктів повітряно-кабельних з'єднань (ПКЗ) для приєднання прохідних та кінцевих кабельних вставок на магістральних ділянках і кабельних відгалуженнях від проміжних та кінцевих опор.
Типові вузли можуть бути використані при організації нових відгалужень від існуючих ліній, новому будівництві та реконструкції. Основним електротехнічним обладнанням у складі Проєкту є високовольтні роз'єднувачі типу GDS-24/630 з рівнем ізоляції на номінальну напругу 24 кВ та номінальний струм 630 А.
В складі проєкту наведені робочі креслення вузлів встановлення роз 'єднувачів на опорах повітряних ліній із захищеними проводами напругою 35 кВ для застосування :
1) у складі секціонуючих пунктів (СП ) для секціонування магістральних ділянок повітряних мереж та приєднання відгалужень до магістралі ;
2) для приєднання трансформаторних підстанцій (ТП ) з повітряним вводом від анкерних , проміжних та кінцевих опор ПЛЗ ;
3) у складі пунктів повітряно -кабельних з'єднань (ПКЗ ) для приєднання прохідних та кінцевих кабельних вставок на магістральних ділянках і кабельних відгалуженнях від проміжних та кінцевих опор.
Основним електротехнічним обладнанням у складі Проєкту є високовольтні роз 'єднувачі типу GDS-36/630 з рівнем ізоляції на номінальну напругу 36 кВ та номінальний струм 630 А.
В складі проєкту наведені робочі креслення вузлів приєднання світильніків до ліній зовнішнього освітлення:
- повітряних ліній із застосуванням самоутримних ізольованих проводів (ПЛІ) перерізом 25 мм2 та 35-50 мм2;
- кабельних ліній (КЛ ) із застосуванням кабелів з алюмінієвими або мідними жилами перерізом від 6 мм2 до 50 мм2.
В типовому проекті представлені типові рішення по встановленню автореклоузерів AR12, AR12/2 та ACR120 у повітряних лініях електропередач напругою 6-10 кВ. Запропоновані три моделі реклоузерів є різними за своїм застосуванням, призначенням та способом встановлення. Це дозволяє обрати найбільш економічно-доцільний варіант комплектації реклоузера з необхідними функціями захисту. Для кожного комплекту розроблені типові рішення по встановленню на різних типах опор для магістральних ліній та ліній з двостороннім живленням. Вибір необхідного функціоналу та комплектності поставки автореклоузерів за допомогою Опитувальних листів. Типові рішення доповнено схемами первинних кіл та вторинних з'єднань, а також картами адрес для розробки розділів РЗіА та Телемеханіка.
У даному випуску наведені робочі креслення встановлення авіаційних куль-маркерів для забезпечення денного маркування тросів повітряних ліній з метою забезпечення їх видимості для суден цивільної авіації та спіральних маркерів для захисту птахів від зіткень з проводоами та тросами повітряних ліній. 1.3. Робочі креслення проекту розроблені для використання на ПЛ 6-35 кВ та ПЛ 110-750 кВ при новому будівництві, при реконструкціях та при організації нових відгалужень від існуючих ліній.
Це оновлений проект, що розроблений на заміну 180.2н. У проекті замінено окремі види обладнання (наприклад тепер викорситовується ізолятор ШФ20-Г1 та полімерні в'язки PLDT). Змінено конструкції траверс. Додано нові типові рішення. Увесь перелік змін приведений у таблиці 12. Реєстр змін та доповнень до проекту, що в кінці пояснювальної записки.
Проект розроблено на заміну проекту повторного застосування арх. № 1.15 та додано компактні двоколові та одноколові залізобетонні опори ПЛЗ 35 кВ з вертикальним розташуванням фаз. Розглянуто конструкції основних типових опор, встановлення обладнання , улаштування відгалужень, таблиці навантажень на опори, габаритні та вітрові прольоти, таблиці монтажних тяжінь.
У проекті дана методика розрахунку та робочі креслення для улаштування глибинних заземлень. Методи розрахунку опору заземлювальних пристроїв, що наведені в складі даного проекту є ідентичними до методів наведених у BS 7430:2011+A1:2015 Code of practice for protective earthing of electrical installations (Кодекс практики захисного заземлення електричних установок) . Основою вертикальних заземлювачів є сталеві стрижні з мідним електролітичним покриттям. При виконанні заземлень за типовими рішеннями, що наведені у даному проекті суттєво зменшується час на виконання заземлення, зменшуються об'єми земляних робіт, непотрібне зварювання. З'єднання між стрижнями досягається за рахунок їх спеціальної конструкції, входженням та завальцьовуванням один в одному.
Створений для використання при реконструкції існуючих ліній (особливо тих, що були побудовані по проекту "серія 3.407.1-143") та при будівництві нових ліній. У проекті представлені оновлені конструкції для відгалуження від різних типів опор у різні напрями, встановлення запобіжників-роз'єднувачів, встановлення гасників вібрації, переходи та відгалуження кабельних ліній (з трижильним кабелем у паперовій ізоляції та з одножильними кабелями у ізоляції із зшитого поліетилену) та багато іншого.
У проекті відображені технічні рішення по встановленню реклоузерів на основні типи опор ПЛ 6-10 кВ, а також схема первинних та вторинних кіл реклоузера, схема телемеханізації.